Будьте обережні та завбачливі! Дотримуйтесь правил полювання!

09.10.2020
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Жовтень, як правило, пора початку колективного полювання на мисливських звірів в угіддях Буковини. У більшості з них старт буде даний 17 жовтня, проте в угіддях Заставнівської районної організації товариства мисливців і рибалок урочисте відкриття сезону відбудеться вже цієї неділі.

Втім, для того, щоб свято для мисливців краю як розпочалося, так і закінчилося без надзвичайних подій, готуються до початку сезону  не лише мисливці а й  працівники управління лісового господарства.

З метою дотримання належного контролю за безпечним використанням мисливської зброї на полюванні, запобіганню фактам браконьєрства та порушень правил зберігання й носіння вогнепальної зброї,  лісівники постійно проводять комплекс профілактичних заходів – організовують систематичне патрулювання лісових угідь.

 У дні полювання до роботи  мобільних рейдових бригад, які постійно патрулюють підвідомчі угіддя державних лісогосподарських підприємств Чернівецького ОУЛМГ, долучаються працівники поліції.

«Лісівниками Буковини в ході моніторингу держлісфонду виявлено 23 факти  порушення правил  полювання. У більшості випадків зафіксовані незначні порушення, втім,  під час поводження зі зброєю дрібниць не буває. Як не прикро констатувати, але ще трапляються випадки браконьєрства. Нищення звірів встановлено і виявлено винних осіб на Сторожинеччині. Всі винні притягнені до відповідальності. Відтак закликаю любителів «розважитись» дотримуватись закону», - заначив начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

Найбільше порушень правил полювання виявлено працівниками ДП «Сторожинецьке лісове господарство» - 7, ДП «Чернівецьке лісове господарство», ДП «Сокирянське лісове господарство» та ДП «Берегометське лісо-мисливське господарство» - по 3.