Діалог поколінь відбувся у Сторожинецькому лісовому коледжі

13.05.2021
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Щоб виростити з крихітної насінини могутній дуб або ж струнку смереку, лісівники впродовж десятків років наполегливо працюють, плекаючи, доглядаючи та викохуючи рослини. І лише майже через століття нащадки можуть скористатись плодами невтомної праці спеціалістів.

Подібно тому, як з насінини завдяки вмілим і працелюбним рукам  «народжується» дерево, так в учнівських лісництвах формуються майбутні фахівці  лісової галузі Чернівеччини, які згодом назавжди поєднують своє життя з лісом. Загалом на території області функціонує 14 лісівничих позакласних об’єднань, відтак представники більшості з них  цими днями   взяли участь у організованому Сторожинецьким лісовим фаховим коледжем «Дні відкритих дверей».

Поряд з майбутніми абітурієнтами відвідали стіни «рідного» навчального закладу керівники і провідні спеціалісти лісгоспів краю, обласного управління лісового і мисливського господарства.

У тіні величного парку, у дружньому колі викладачі ознайомили школярів з умовами вступу та навчання, а вже досвідчені лісівники поділились згадками про здобуття освіти та досвідом роботи. Екскурсії навчальними кімнатами та майстер-класи від високопрофесійних педагогів не аби як зацікавили гостей, тож цілком можливо, що більшість з них впевнено обере майбутній фах.

Молодших спеціалістів трьох спеціальностей «Лісове господарство», «Облік і оподаткування», «Геодезія і землеустрій» нині готують у прославленому навчальному закладі. Причому, в цей непростий час Сторожинецький лісовий фаховий коледж надає можливість отримати важливу освіту за державний кошт. Навчають тут випускників 9 та 11 класів.