Дякуємо за Вашу наполегливу працю

20.07.2021
Автор:  Пресслужба

Цими прекрасними літніми днями працівники ДП «Берегометське ЛМГ» провели на заслужений відпочинок головного лісничого Івана Акришору, який у свої поважні роки пройшов великий трудовий та життєвий шлях, більшу частину якого присвятив його Величності лісу!
Про таких, як він, кажуть, що ліс для нього – більше, ніж професія. Сумлінно трудився на усіх щаблях лісівничої кар’єри від робітника на лісогосподарських роботах у Берегометському лісництві, техніка- лісовода, помічника лісничого, начальника лісового відділу до головного лісничого. Саме призначення його у 2009 році головним лісничим стало кар’єрним узвишшям, яке він заслужив своєю чесністю, відповідальністю, принциповістю та вміння належним чином організувати лісогосподарську роботу.
Невтомний трудівник, досвідчений спеціаліст, господар , вихователь та наставник молоді - під його керівництвом та за безпосередньої участі створено і вирощено не один гектар лісових культур, проведено сотні гектарів рубок формування лісів та висаджено нових лісових насаджень. . Значним є його внесок у посилення водоохоронних, захисних та інших корисних якостей лісів, у покращення їх якісного складу та продуктивності, раціонального використання земель державного лісового фонду, покращення ефективності лісогосподарського виробництва на основі досягнень науки і техніки. Отак і щоденно трудився, наче під девізом: "Всю душу хочеться у ліс укласти, щоб тільки дивній казці не пропасти!"
Праця І.Акришори належно оцінена - його трудова скарбничка наповнена численними Грамотами та відзнаками. Утвердитися в професії, зберегти добре ім’я упродовж багатьох років йому допомагали честь лісівника, підтримка рідних та друзів, почуття гумору і справжній чоловічий характер, яким нагородила його природа.
Лісівники підприємства щиро дякують Івану Акришорі за те , що мали честь трудитися під його умілим керівництвом та бажають міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя його родині та не забувати дорогу до рідного підприємства.
Ще цілком Ви молоді душею,
Все ті ж і постава, і манери …
Ось чому з натяжкою великою
Відпускаємо Вас … в пенсіонери.
Знаємо в прийдешнії роки
Новий імпульс вам життя дарує
Ще до нас зайдете … іноді,
А краса карпатська хай чарує!