Громадська рада при ЧОУЛМГ конкретно вивчає роботу кожного підрозділу

11.06.2021
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор ЧЕБАН взяв участь у роботі Громадської ради, що сформована при Управлінні.

Представники інститутів громадянського суспільства запланували   організовувати свої заходи  безпосередньо на базі лісогосподарських підприємств краю, щоб конкретно та всебічно аналізувати роботу галузі. Тому і це засідання активно пройшло у Садгірському лісництві Чернівецького держлісгоспу.

В процесі роботи члени громадської ради внесли зміни до положення дорадчого органу та затвердили план роботи на 2021 рік. Зокрема, у новому Положенні передбачено, що при формуванні громадської ради переваги будуть надаватись кандидатам, які мають  статус учасника бойових дій, членам сімей загиблих УБД, особам з інвалідністю внаслідок війни, а також особам, які не притягувались до кримінальної відповідальності за корупційні та майнові злочини. Крім того, члени громадської ради в подальшому, у разі необхідності, зможуть працювати на засіданні  в режимі відеоконференції, цією нормою також доповнено Положення.

Крім чергових засідань, затвердженим  Планом роботи громадської ради при ЧОУЛМГ передбачено участь інститутів громадянського суспільства у заходах з лісовідновлення, спільних навчаннях лісівників з ліквідації лісових пожеж, виїзних семінарах лісівників краю тощо.

Наразі на наступному засіданні Громадської ради заплановано проаналізувати  показники фінансово-господарської діяльності лісгоспів Чернівеччини за перше півріччя.