Хай в душі живе щастя і любов

16.02.2022
Автор:  Пресслужба Берегометського ЛМГ

В цей прекрасний день – День всіх закоханих святкує свій неповторний День народження провідний юрисконсульт ДП «Берегометське ЛМГ» Василь Боднарюк.
Нелегку професію обрав він для себе, адже юрист – це дуже відповідально. Ще з 2006 року трудиться на підприємстві, основну частину робочого дня проводить, схилившись над паперами і документами. Обов’язків у В.Боднарюка чимало, це і методичне керівництво правової роботи, оформлення господарських договорів,складання позовних заяв, консультування працівників підприємства та клієнтів з питань чинного законодавства, підготовка обґрунтованих відповідей на претензії.
Окрім цього доводиться вести довідково - інформаційну роботу із законодавства і нормативних актів із застосуванням технічних засобів, а також облік змін чинного законодавства та інших нормативно-правових актів, що затверджуються.
Проводить він роботу по ознайомленню посадових осіб підприємства з нормативними актами, що стосуються їх діяльності, а також про зміни в чинному законодавстві. Також разом з адміністрацією складає колективний договір, здійснює
облік і зберігання судових та арбітражних справ, що знаходяться у провадженні і закінчені виконанням тощо.
Зі сказаного видно, що немало мало справ доводиться виконувати, так чому б сьогодні не підкинути йому в колекцію документів ще один папірець? Папірець з висловленими привітаннями з Днем народження. Отож бажаємо пану Василю міцного фізичного здоров’я та моральної стійкості перед будь-якою обставиною. Нехай робота знаменується успіхом і високою репутацією, а життя — дивовижними моментами і справжнім щастям. Щоб у житті був повний достаток, у справах – відмінний порядок. Нехай удача ніколи не відвертається, голова завжди буде сповнена чудових ідей та вірних рішень, а в душі живе щастя і любов.