Христос воскрес! Воістину Воскрес!

01.05.2021

Шановні земляки! З глибокою світлою вірою в добро адресую Вам найщиріші вітання зі світлим святом Христового Воскресіння!

У житті кожного з нас Великдень – свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, в родині оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина – дуже мізерні, порівняно з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею, буде записана на Небесах. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!
Від щирого серця бажаю Вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, згоди та душевної величі.

Хай цей Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З повагою -начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь ГОНЧАР