Ліс з дитячих долонь

08.06.2021
Автор:  Пресслужба

Ось і наступило славне літо-літечко, позаду шкільні будні та канікули, яких так чекає дітвора. Будуть відпочивати та набиратися сили і учні Мигівського ЗЗСО І – ІІІ ст. - ЗДО Денис та Андрій Хованці. А ще будуть згадувати школу, вчителів та ті корисні справи, які зробили вони. Серед таких – участь у весняній посадці лісу, де вони були в числі кращих.
Тепер вони добре розуміють, чому то так татусь Володимир часто про ліс говорить і переживає за нього. Він як майстер лісу Мигівського лісництва дбає про збереження і примноження зелених багатств краю та докладає усіх зусиль, щоб у лісі була чистота і порядок. Тому коли одного вечора мова зайшла про те, що на території лісництва планується висадка нових дерев, діти попросили взяти і їх на посадку.
Звичайно, батько не міг відмовити. Які вони були раді, коли самостійно робили лунки та вкладали маленький сіянець у землю, загортали і уявляли як з нього виросте могутнє дерево. Тішився батько своїми синами., похвалив за роботу, а ті тільки посміхалися. Звичайно поки вони не знають, ким хочуть стати, як виростуть, але неодмінно будуть дбайливо відноситись до зеленого друга, а також з часом прийдуть подивитися як виросли посаджені ними деревця.
Щодо самого Володимира Хованця, то ось уже 22 роки він працює майстром даного лісництва. Любов до лісу також перейняв від свого батька Василя Євгеновича, який колись славно трудився у Берегометському лісокомбінаті. Його обхід складає 625 га, скільки треба сходити лісових стежок, щоб все проконтролювати. Та він добре справляється зі своїми обов’язками. Серед позивного слід відзначити те, що на дільниці на належному рівні ведеться робота по охороні лісу від самовільних рубок, не виникають лісові пожежі, насадження приведені у належний санітарний стан. Тож по праву його груди прикрашає знак « За бездоганну службу в державній лісовій охороні», а серед останніх нагород – Почесна Грамота Державного агентства лісових ресурсів з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу.
Тож нових Вам трудових успіхів та нелегкій лісівничій ниві!