Лісівники на захисті кордонів

16.02.2022
Автор:  Пресслужба Чернівецького лісгоспу

Сьогодні, в День єднання України, свято, що відзначається вперше та символізує єдність українського народу та його готовність захищати незалежність та свободу рідної землі, відбулася зустріч кадрових військових та лісівників. Відповідно до Закону України Про основи національного спротиву в обов'язковому порядку мають бути сформовані Сили територіальної оборони.
Заступник голови обласної державної адміністрації з оборонних питань Данищук Д.Д., командир територіальної оборони майор Павлюк О. Д., майор, заступник командира військової частини Марич О. В. зустрілися із працівниками ДП «Чернівецьке ЛГ» та обговорили важливість вступу лісівників до складу Сил територіальної оборони, адже їхні професійні навики та знання місцевості є вкрай необхідними у разі виникнення загрози територіальній цілісності України.
Працівникам лісгоспу було запропоновано підписати контракт резервіста із військовою частиною та пройти навчання – 11 практичних занять та 12 теоретичних, на час яких вони звільняються від роботи за повісткою із збереженням заробітної плати. При оголошенні військового стану та мобілізації резервісти стають кадровими військовими.
Лісівники із розумінням ставляться до необхідності долучитися до Сил територіальної оборони та налаштовані вступити до них. Лісничий Чорнівського лісництва Вайпан Володимир Петрович, Турятського лісництва Пілат Костянтин Володимирович та Ревнянського лісництва Стрільчук Дмитро Іванович підписали контракт резервіста одразу ж по закінченню зустрічі.