Майже тисяча добровольців – у складі пожежних команд

10.06.2021
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

У лісгоспах Чернівеччини на виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України проведено перевірку з питань своєчасного виявлення та гасіння лісових пожеж, а також стану здійснення профілактичних попереджувальних заходів. Інспектували колег фахівці Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Ретельно перевірено 6 господарств.

Як зазначили ревізори, всі необхідні підготовчі заходи лісівниками  проведені вчасно, інформаційно-профілактична робота є дієвою, конкретною та результативною. Так, лісогосподарськими підприємствами Чернівеччини сформовані добровільні пожежні дружини, до яких увійшли 985 чоловік та постійні пожежні команди, до складу яких входять 15 лісівників-рятівників. На бойовому чергуванні постійно перебувають 7 пожежних автомобілів. Рятувальні розрахунки систематично відшліфовують навички боротьби зі стихією.

Для завчасного виявлення загорання у лісах  у ДП «Сокирянський лісгосп» та ДП «Путильський лісгосп» використовуються квадрокоптери «Фантом-4 ПРО», на Путильщині ще й облаштовані спостережні вежі.

Лісівниками Буковини з початку року оновлено та доукомплектовано пожежний інвентар, звільнено від горючих матеріалів 86 кілометрів ділянок, що межують з лісовими масивами. Ще на 159 кілометрах поновлено мінералізовані смуги. Перекрито 164 лісових дороги.