Новий рекреаційний пункт

05.05.2021

Лісівники ДП «Чернівецький лісгосп» забезпечують рекреаційними послугами населення Буковини та створюють необхідні умови для туристичного відпочинку, оздоровлення, духовного та фізичного розвитку тощо.

В кожному лісництві обладнані рекреаційні  майданчики для задоволення потреб відпочиваючих, які надаються безкоштовно. Силами працівників лісової охорони Кучурівського лісництва за власні кошти споруджено у 29 кварталі новий рекреаційний пункт у лісовому масиві.

Комплекс включає в себе зручну альтанку з столом та лавками, зручне обладнане місце під вогнище для приготування шашликів та вуличні лавки для відпочинку. Також є стоянка для транспорту. В особливий спосіб чернівчани в час пандемії зможуть відновити своє здоров’я та працездатність шляхом відпочинку на лоні природи або під час туристичної поїздки. Адже рекреаційний пункт знаходиться біля траси Чернівці – Порубне та на відстані 10 км від міста.

Надзвичайно велике прохання до всіх відпочиваючих прибирати за собою сміття,обов’язково гасіть вогнище та бережливо ставтеся  до лісових меблів. Цінуйте працю  лісівників!

Чудового вам відпочинку!!!

Пресслужба  ДП «Чернівецький лісгосп»