Подарунки для дітей

17.09.2020
Автор:  Пресслужба Берегометського ЛМГ

Напередодні Дня працівника лісу начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар спільно з головою обласної організації Товариства лісівників України Володимиром Пилип’юком завітали на наше підприємство, щоб виконати почесну місію - вручити цінні подарунки від Товариства лісівників для дітей наших працівників, які мають особливі потреби.
Зокрема нові планшети для своїх діток отримали головний інженер Василь Швейко та водій РТД Костянтин Боднарюк. Вручаючи їх, В. Гончар відмітив, що таким чином лісівники прагнуть допомогти діткам спізнати радість життя, а також навчання.
- Незалежно від того, хворі вони чи ні, діти залишаються дітьми. Важливо, щоб їм було цікаво, щоб вони могли відволіктися, отримували нову інформацію, відчували себе повноцінними. А нам приємно дарувати подарунки. Хочу зауважити, що вся техніка, яка була передана дітям, придбана за рахунок добровільних внесків лісівників до Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України. Ми і надалі приділятимемо увагу дітям з особливими потребами, - повідомив Володимир Пилип’юк.
Директор лісомисливгоспу Руслан Максимчук від імені колективу щиро подякував дорогим гостям за те, що не забувають про людей праці, відмітивши при цьому, що отримані планшети, безсумнівно, принесуть дітям чималу радість. Користуючись нагодою, він привітав колектив з наступаючим професійним святом та побажав успіхів у роботі і житті.