Призначено директорів Карпатського та Кіцманського лісгоспів

08.09.2020
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Працювати чесно, порядно і добросовісно побажав начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР новопризначеним директорам Карпатського та Кіцманського лісогосподарських підприємств.

«Нині перед нами стоять вагомі виклики і завдання. У цей непростий  для лісової галузі час,  ви зобов’язані згуртувати колективи та докласти максимум зусиль для процвітання ваших підприємств, відновлення поваги до працівників лісу», - зазначив  начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

Керівники ДП "СЛАП "Карпатський держспецлісгосп"  Юрій ЧОРНЯК та ДП «Кіцманський ліс агропромислового комплексу» Дмитро ГЕНКУЛ добре відомі колективам підприємств, адже до цього часу виконували обов’язки директорів.

Юрій ЧОРНЯК народився 9 квітня 1979 року в селі Довгопілля Путильського району Чернівецької області. У 2011 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування". Навчається за ступенем "магістр" в інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету.

Розпочав трудову діяльність у 2001 році лісником ДП "СЛАП "Карпатський держспецлісгосп". Працював головним лісничим підприємства.

Дмитро ГЕНКУЛ отримав освіту в Українському державному лісотехнічному університеті. Розпочав трудову діяльність у 1997 році інженером лісового господарства Чернівецького лісгоспу. З 2007 року по березень нинішнього керував ДП «Кіцманський ліс агропромислогого комплексу».

Нагороджений у 2009 році відзнакою Мінагрополітики України «Знак Пошани».