Відбулася виїзна колегія на базі ДП "Чернівецький лісгосп"

26.08.2022

Її учасники вперше зустрілися на підприємстві, де здійснено успішну реорганізацію та укрупнення в 2021 році - приєднано ще три лісгоспи: ДП "Сторожинецький лісгосп" та два лісгоспи агропромислового комплексу - Глибоцький та Герцаївський. Учасники колегії стали свідками відкриття рекреаційного пункту "Тарашани", ознайомилися з роботою Глибоцького лісопункту, вольєрного господарства "Зубровиця", взяли участь у відкритті контори Тереблеченського лісництва.
На пленарному засіданні колегії ЧОУЛМГ підбили підсумки роботи за перше півріччя 2022 року, обговорили порядок та терміни виготовлення правоустановчих документів на землі державного лісового фонду краю, йшлося про стовідсоткове забезпечення населення та об'єктів соціальної сфери паливними дровами. До слова, досі вже продано Буковинцям 115 тисяч кубометрів дров, хоча торік на цей період реалізували 98 тисяч кубометрів. І з кожним днем ажіотаж навколо придбання альтернативного палива зростає.
Учасники колегії відзначали, що попри зменшення реалізації деревини, вдалося одержати більше прибутків. Дійшли думки, що в другому півріччі темпи розвитку варто активізувати, щоб перевершити торішні показники й підвищити середню заробітну плату працюючим лісівникам.