ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЙБУТНЬОГО ЛІСІВНИКА

18.06.2021
Автор:  Пресслужба Чернівецького ЛГ

Нещодавно відбувся Всеукраїнський конкурс науково-дослідних робіт випускників учнівських лісництв, в якому взяли активну участь вихованці учнівського лісництва «Мрія» на базі Куликівського навчально-виховного комплексу, які ведуть активну співпрацю з ДП «Чернівецький лісгосп».

Одним з переможців конкурсу став буковинець, вихованець  учнівського лісництва Олексій Тодерян. Учень успішно захистив науково-дослідницьку роботу на тему «Фітопатологічний стан бучин Тарнавського лісництва» та став фіналістом другого туру конкурсу. Для написання своєї наукової праці учень детально досліджував букові ліси Тарнавського лісництва, ретельно вивчав хвороби  лісу, які були викликані фітопатогенною мікробі отою. А найголовніше, запропонував  ефективні заходи, які попередять виникнення нових осередків хвороб лісу. Роботу Олексія оцінювала високопрофесійна комісія на базі  ННІ лісового та садово-паркового господарства НУБіП України. Олексій займається в шкільному лісництві з початку його створення, неодноразово брав участь в всеукраїнських конкурсах та акціях, де ставав переможцем. Талановитий юнак за минулі роки захистив 15 наукових праць.

18 червня 2021 року Олексій Тодерян отримав диплом переможця Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв і подарунок від Товариства лісівників України в Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Вітаємо переможця конкурсу та бажаємо в  подальшому успіхів у навчанні та вступу до вишу,щоб продовжити династію лісівників з діда-прадіда! Нових тобі звершень та наукових здобутків!

Пресслужба  ДП «Чернівецький лісгосп»